קולו של המלאך - גיום מוסו

תקציר:

בתוך הטלפונים הניידים שלהם היו כל החיים שלהם…
מדלן וג'ונתן, שני זרים, נתקלים זה בזה באולם הנוסעים של נמל התעופה ג'יי־אף־קיי, והחפצים שבידיהם נופלים. כשהם אוספים אותם, כל אחד מהם לוקח בטעות את הטלפון הנייד של האחר. אלא שהעניין מתחוור להם רק כשהם נמצאים במרחק עשרת אלפים קילומטרים זה מזה: היא בפריז, הוא בסן פרנסיסקו.
הסקרנות מנצחת, וכל אחד מהם חוקר את תכולת המכשיר שבידיו. למרבה ההפתעה, מתברר לשניים שחייהם קשורים בסוד שחשבו שקברו לעולם.
קולו של המלאך הוא סיפור שמתחיל כקומדיה רומנטית והופך ביד אמן למותחן מרתק בעל סוף מתוזמן להפליא.

הסקירה שלי:

את הספר הזה קראתי לפני כ-6 שנים והוא היה זכור לי לטובה שהחלטתי לקרוא אותו לפני מס חודשים. מרוב שהוא כתוב בצורה טובה ואולי הסיבה שעברו 6 שנים, ממש הרגשתי את המתח והופתעתי מכל דף שעבר כאילו שלא קראתי אותו לפני 6 שנים.

הספר מספר על מדלן וג'ונתן שנתקלו אחד בשני כאשר ניסו לתפוס מקום לשבת בשדה התעופה ובהתקלות שלהם, נפלו להם הניידים. מרוב החיפזון להפסיק לטיסה, כל אחד הרים את הדברים שלו עם פרצוף חמוץ וכועס והלך לדרכו.
מאוחר מידי, שניהם הבינו שכל אחד הרים את הנייד של השני.
כל אחד מהם הציץ בתוכן הנייד וגילה קצת יותר על האדם שהנייד שייך לו. הגילוי המרעיש היה ששניהם קשורים בסוד אשר נשכח ונדחק אצל כל אחד מהם – עד למציאת הטלפון.
הייתי יכולה להרחיב על כל דמות כמו שאני אוהבת לנתח ואפילו קצת לשפוט אבל בגלל שבקריאת סוג ספר כמו זה כדאי להגיע עם ראש נקי וללא ידע מקדים, אני מעדיפה לקצר ורק לתת כמה מילות סיכום.

יש פה סיפור מעניין, רומנטי, מותח ומפתיע שהכתיבה שלו סוחפת ומעניינת.
הדמויות מורכבות ואנושיות.
לכולנו יש יצר חטטני בין אם נודה בזה ובין אם לא והחטטנות שלהם הובילה אותם לסיפור המורכב מסודות אפלים, קשרים עמוקים ואהבות גדולות אשר משכו אותי לכל מילה בספר.

שתף סקירה

Facebook
WhatsApp
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן