עוד סיכוי לאהבה - רוני לורן

  • סוקרת: יעל ועקנין
  • סופר/ת: רוני לורן
  • ז’אנר: רומן רומנטי, פרוזה תרגום
  • הוצאה לאור: תכלת
  • עמודים: 311

תקציר:

אהבה שהסתיימה, האם היא יכולה לפרוח שוב, גם כעבור שנים?
ליב אריאס השאירה הכול מאחור. את החברים ואת בית ילדותה, את העיר הקטנה שגדלה בה ובעיקר את האהוב שלה, שהסתיר אותה ממשפחתו ומהחברים, למרות שרצה בה בסתר ליבו.
אם זה היה תלוי בה, היא לא היתה חוזרת הביתה לעולם. 12 שנים חלפו מאז הלילה הנורא ההוא, 12 שנים שבהן הצליחה לברוא חיים חדשים ולא לפחד עוד. אבל עכשיו היא חייבת לחזור. כולם חייבים לחזור. גם הוא.
עמוק בלבה ליב יודעת: האהבה הראשונה ההיא לא באמת נגמרה. אבל האם אפשר להשיב את הזמן שאבד? ומה היא חייבת לשכוח כדי להמשיך הלאה?
עוד סיכוי לאהבה הוא ספר על האומץ לבחור בטוב גם ברגעים קשים, על תשוקה שנשמרת גם אחרי שנים רבות ועל אהבה ראשונה, שלפעמים היא גם האחרונה.

הסקירה שלי:

נתחיל בזה שמהכריכה ומהתקציר, לא ציפיתי לספר כזה עמוק.
באמת שחשבתי שמדובר בספר רומנטי קליל שיעביר לי את הזמן אבל אני בהחלט טעיתי ולא הצטערתי שכך.

מסופר על ליב, אשר חוזרת לעיירה הקטנה שגדלה בה כדי להתראיין ואף לשחזר אירוע טרגי שקרה בזמן ערב הנשף בבית הספר.
היא נכנסת לבית הספר בפעם הראשונה אחרי המקרה, שהיה לפני 12 שנה, ומנסה להזכר בכל האירועים שקרו באותו ערב ומסבירה למראיין את מה שקרה מנקודת מבטה.
באותו אירוע טרגי היה גם פין, חבר משכבר הימים וגם הוא הוזמן לתת את עדותו וכך באותו יום הראיון של ליב הוא מגיע. המפגש ביניהם היה מעט טעון רגשית והציף זיכרונות נעימים יותר ונעימים פחות מעברם.
ליב המרדנית שבצעירותה הלכה נגד המוסכמות והיום לובשת חליפה ועובדת במשרד משעמם, נפגשת עם חברות בדיינר מקומי והן נזכרות בעצב בהבטחות ובתקוות שהיו להן אחרי המקרה אך בפועל הן מבינות שהן במקום אחר ממה שרצו או חשבו שיהיו בזמן הזה.
יש פה סיפור שאיכשהו הסופרת גרמה לו להיות קשה, כואב ובו זמנית מעודד ומשמח.
הטרגדיה שקרתה להם בערב הנשף הייתה משהו שלצערי לא רחוק מהמציאות והסיפור מראה את ההתמודדות והדרך שכל אחד בוחר במודע או שלא במודע ללכת בעקבות זה.
בתוך כל הסיפור הקשה והשחזור שאליו הם הגיעו, עולים גם זיכרונות החברות, התקווה, האהבה והקשר שהיה להם. ומבלי לרצות, המפגשים הקצרים במהלך החזרה בנתיב הזיכרונות, גרם להתעוררות רגשות ישנים שלא ידעו שהם עוד קיימים.


אני ממליצה לקרוא את הספר הזה כי מלבד היותו רומנטי ורגיש, יש בו צד כואב ועמוק המראה דרכי התמודדות אחרי אירוע טרגי וכואב וגם את הדרך להתגבר על הכאב ולהצליח למצוא את האושר שמגיע לכל אחד.

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עצמאית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן