נקודה רגישה - רוני לורן

תקציר:

אהבה גדולה, כזו שמטלטלת את החיים והופכת אותם על פיהם, אהבה שלא מותירה מקום לנשימה, שמערבלת את החושים, שמטריפה את הלילות – האם היא מופיעה בחיינו רק פעם אחת ולא עוד?

מרין ראש לא האמינה בתיאוריית "הפעם האחת". עמוק בלבה היא ידעה שזוהי שטות. שיום יבוא ותתאהב שוב. יום יבוא ותשכח את הלילה הסוער ההוא עם ד"ר דונובן ווסט, החוקר הפראי שאיש אינו מכיר באמת, שאיש אינו יודע את סודותיו.
שנים לאחר המפגש הראשון שלהם היא נתקלת בו שוב, כמעט במקרה. הפעם הם שווים. היא אינה עוד סטודנטית מבולבלת, אלא חוקרת מיניות מבריקה, בדיוק כמוהו. ולמרות זאת, יש דברים שדונובן יודע ורק הוא יוכל ללמד אותה…

הסקירה שלי:

את הספר הזה רכשתי שחיפשתי ספר קליל ורומנטי.
אהבתי מאוד את הכריכה וגם את התקציר ולכן בחרתי בו.

הספר מתחיל כשמרין ראש היא סטודנטית בת 18 שנתקלת בחוקר מיניות (ממש כמקצוע) ד"ר דונובן ווסט.
דונובן טועה וחושב שהיא אחת מעוזרות ההוראה (ומניח שהיא קרובה לגילו בשל כך) ומדבר איתה על מחקר המיניות שהוא עורך ובכך הם מעט מתקרבים בשיחות אינטימיות ואישיות עד לרמה שהוא מעורר גם את העניין אצלה ואוביאסלי – הם שוכבים.
יש כמה דברים שדונובן לא יודע על מרין אבל אחרי הלילה הסוער שהם העבירו, היא נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה.
ההעלמות החזיקה רק 9 שנים כי כאשר היא מקבלת הצעת עבודה בתור חוקרת מיניות (בדיוק כמוהו) הם נתקלים אחד בשני ופה מתחיל הסיפור להיות קצת יותר מעניין וקצת יותר נועז.

מרין, היא דמות חזקה עד מאוד! אחרי טרגדיה שפוקדת את משפחתה, היא נשארה לטפל באחיה והיא מקבלת אותו ודואגת לו כמו אמא וגם כמו אחות גדולה.
דונובן, כמובן שהוא בחור שלא מצליח להשאיר את האיבר שלו במכנסיים – הלו! הוא חוקר מיניות, זה חלק מהעבודה!
וכך יוצא לו שם של בחור שכזה ואז מרין מגיעה לאותו מקום שבו הוא עובד. אז מלבד ההלם שהיא צצה פתאום אחרי 9 שנים שבהם הוא לא שמע ממנה או עליה, פתאום הם עובדים יחד.

הסיפור הוא בהחלט מהז'אנר האירוטי. ובעיניי הוא היה מעט קשוח. קצת יותר מידי סאדו וקצת יותר מידי בוטה לטעמי. כן, אני מבינה שזה העניין, הלוא הם חוקרים מיניות – אז הגיוני שהם ילכו עד לקצה בקטע הזה אבל אותי זה מעט הרתיע.

אהבתי את הסיפור, הוא לא היה שטוח לחלוטין, היה בו דבר או שניים מעבר לסתם רומן אירוטי. למרות שאני לא חובבת את האירוטיקה הקשוחה – סאדו וכו' – כן אהבתי שהוא הצליח להוציא אותה מאזור הנוחות שלה וכן אהבתי שגם היא הוציאה אותו בדרך כזו או אחרת מאזור הנוחות שלו.
הם היו מתאימים בעיניי מההתחלה וכן אהבתי שהם ניסו להכחיש את כל הרגשות שנרקמו עם הזמן.
את הספר הזה קראתי מזמן והוא זכור לי לטובה. זה אמנם לא מהספרים שנשארים איתך. אבל זה ספר קליל וטוב – אפילו ספר טיסה או סתם ספר להעביר אתו כמה שעות בכיף.

שתף סקירה

Facebook
WhatsApp
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן