לאהוב את ג'ייסון ת'ורן - אלה מייז

תקציר:

ג'ייסון תורן… חבר הילדות של אחי.
אוי, איך הייתי מאוהבת בבחור הזה, כמו טיפשה. הוא היה הבחור הראשון שגרם לי להסמיק, ההתאהבות הרשמית הראשונה שלי. נשמע מקסים עד עכשיו, נכון? ההתרגשות שמבעבעת מבפנים, הפרפרים המפורסמים שמרגישים לראשונה – כל אלה התחוללו בזכותו. אבל האגדה מתקיימת רק עד שהיא מרסקת את התקוות והחלומות ואז דורכת לך על הלב ליתר ביטחון. ואיך שהוא שבר לי את הלב לרסיסים.

אחרי שג'ייסון ריסק אותי, עשיתי כמיטב יכולתי להתרחק ממנו – ותאמינו לי שזו משימה קשה לביצוע כשהוא ישן בחדר ממול. כשאסון פקד את משפחתו והם עברו דירה, הייתי מוכנה לשכוח מקיומו.

עכשיו הוא כוכב קולנוע, מהסוג שגורם לכל אישה בכל גיל לפרוץ בצווחות ולצאת מדעתה, מהסוג שהחיוך עם הגומה המהממת שלו ממיס כל בחורה. חושבות שזה חלומי? אני ממש לא. שאני אפגש איתו פנים אל פנים? ממש לא חלומי מבחינתי. בטח כשאני לא מצליחה אפילו להסתכל לו בעיניים.

מי אני? אני אוליב, סופרת טרייה. כתבתי את הספר שבהשראתו מופק הסרט שהוא עומד לככב בו על המסך הגדול. לאחרונה גם מדברים עליי בתור בת המזל שעוד מעט תהיה אשתו של ג'ייסון ת'ורן.

אולי אתן שוב חושבות שהכול חלומי? לא, לא קורה שום דבר חלומי. אפילו לא בכיוון.

הסקירה שלי:

את הספר הזה רכשתי כמעט איך שהוא יצא. היה עליו ממש באז והמון המלצות (כאלו שגרמו לי להבין שזה יהיה ספר מהסוג שאוהב). כשהתיישבתי לקרוא אותו בסוף שבוע, לא האמנתי כמה הוא יכנס לי ללב.

הספר מספר על אוליב הקטנה, אשר דלוקה על חבר של אחיה עוד מגיל 7! וכשהוא עוזב את השכונה ואת חיק המשפחה כמה שנים לאחר מכן, ליבה נשבר.
ג'ייסון עזב את המשפחה ונסע לגור עם אביו לאחר שאימו מתה והופך להיות כוכב קולנוע גדול ומוכר.

אוליב בינתיים כותבת ספר שמתפרסם באהדה גדולה ומקבלת הצעה להפוך אותו לסרט עם כוכב ראשי לא אחר מאשר?
צדקתם! ג'ייסון!

לא יודעת איך להסביר מה שחשבתי על אוליב, היא מתוקה אמיתית. מצד אחד היא תמימה (מאוד!) מצד שני היא לא פראיירית בכלל! הבחורה יודעת מה היא רוצה והיא לוקחת את זה בחן תמים וסקסי ועל הדרך גם כובשת את הלבבות של כל הסובבים אותה!
ג'ייסון – מהמם. בחור טוב, קצת סליזי בהתחלה אבל לא כזה שמוליך שולל אף אחת ואפשר לתת לו קרדיט על זה, אולי, לא בטוחה. בגדול – כוכב קולנוע הורס עם לב ענק ונשמה אבודה.

הקסם הראשוני שהיה ביניהם במפגש הראשוני שלהם בבית הוריה כשהיא ילדה קטנה בת 7 והוא לא גדול יותר מידי, כולה 11 (בערך) וכל הרגשות הלא ברורים שהתפתחו אצלה כילדה קטנה ומאוהבת, זה היה מדהים. אהבתי לקרוא את ההתאהבות והתמימות של ילדה בת 12 (כן, היא גדלה תוך כדי).
המפגש ביניהם אחרי הפרידה הארוכה וכל החיבור שפתאום התפרץ החוצה, היה מצחיק וטעון ניצוצות! אהבתי מאוד לקרוא את שני הצדדים. אהבתי לדעת מה הם המחשבות שלה ואהבתי מאוד לדעת מהם המחשבות שלו.
יש אומנם בספר הזה לא מעט דיבור, רמיזה והלכה למעשה בכל מה שקשור לסקס (והרבה מזה) אבל למרות כל זה, זה היה סיפור שחימם לי את הלב, המיס לי אותו וגרם לי לאהוב את הזוג הזה עד מאוד.

אלו ספרים מהז'אנר האירוטי שכבודם במקומם מונח – מלבד המון תיאורים סקסיים גראפיים למדי, יש שם סיפור, רקע, עומק, מחשבות, רצונות, התלבטויות והמון חשבון נפש של כל אחד מהם שבעיניי הרים את הספר הזה לרמה טובה מאוד.

בגדול – לכו לקרוא!

שתף סקירה

Facebook
WhatsApp
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן