העסקה - אל קנדי

  • סוקרת: יעל ועקנין
  • סופר/ת: אל קנדי
  • ז'אנר: רומן רומנטי
  • הוצאה לאור: א(ה)בות
  • מספר עמודים: 400

תקציר:

היא עומדת לעשות עסקה עם הילד הרע של הקולג'…

להאנה וולס ערך עצמי גבוה. היא החכמה של הקולג', היא חרשנית ומצליחה. רק שבכל הקשור לסקס היא סוחבת מטען כבד. כשהיא סוף סוף נדלקת על בחור, היא לא יודעת איך להבליט את עצמה, איך להיות מקובלת יותר ואיך למשוך תשומת לבו. בתמורה לאהבה מזוייפת וקידום חברתי, היא נאלצת להעביר שיעורים פרטיים לגארט, קפטן נבחרת ההוקי המעצבן, הילדותי והשחצן.
חלום חייו של גארט גרהם הוא להיות שחקן הוקי מקצועי. הבעיה היא שמצב הלימודים הרעוע שלו מאיים על כל עתידו כספורטאי. כדי לשמור על מקומו בנבחרת, הוא צריך לקחת שיעורים פרטיים. האנה וולס, הסטודנטית המצטיינת, מחליטה לעזור לו בתמורה לעזרה בקידום מצבה החברתי.
הוא מזייף את אהבתו להאנה והיא עוזרת לו לשפר את הציונים.
אחרי נשיקה מפתיעה אחת, שהובילה לסקס הכי טוב שהיה להם בחיים, מבין גארט שדבר בסיפור הזה, איננו מזויף. עכשיו הוא רק צריך לשכנע את האנה שהבחור שהיא רוצה בו, הוא בעצם – הוא.

הסקירה שלי:

ספר שרכשתי לאחר המלצות רבות שהיו עליו ברשת ואחרי קריאה מעמיקה בתקציר.
קראתי אותו בפעם הראשונה לפני מס' חודשים ואהבתי אותו על אף שהוא ספר קולג'.

בדיוק כמו בתקציר, הספר מספר על האנה וגארט. האנה היא תלמידה טובה שלומדת במגמת מוזיקה וגארט הוא תלמיד גם לא רע שכמובן נמצא במגמת ההוקי.
האנה מצליחה לעבור מבחן קשה באחד הקורסים וכאשר גארט מגלה זאת הוא מבקש ממנה עזרה ללמוד למבחן מועד ב' המתקרב. כמובן שהיא אינה רוצה וכמובן שהוא מנסה לשכנע אותה – וכמעט שהוא לא מצליח! אבל אז הוא מגלה שהאנה דלוקה על אחד הספורטאים מקבוצת הפוטבול ופה הוא מצליח לשכנע אותה שיעזור לה להשיג אותו בתמורה לעזרה בלמידה למבחן.
עד כה, מוכר, נחמד וטוב.

לספר היה חזרתי לפני מספר ימים אחרי קריאה של הספר רוגבי ואומנות הפיתוי ושמתי לב קצת לדמיון בעלילה (וגם קצת שוני).
גארט הוא פלייר לתפארת, לא מתחייב לאף אחת, לא מבטיח כלום לאף אחת ויחד עם זאת, הוא לא בחור שמתהולל, שותה וחוגג בלי סוף. יש לו ראש על הכתפיים והוא משתדל להתרכז בלימודים ובנבחרת ההוקי כדי להגשים חלום.
אהבתי שהוא בחור חכם, אהבתי שלא ציירו אותו כספורטאי טיפש. גראט קורא ספרות ומצליח לא רע בלימודים מלבד הקורס הקשוח שבו הוא נכשל.
כשגארט רוצה משהו – הוא עושה הכל כדי להשיג אותו. אז כשהוא רצה שהאנה תלמד אותו – זה מה שיהיה ויהי מה!
האנה היא בחורה מקסימה, מצחיקה, צינית, לא מתעסקת יותר מידי במראה שלה (ואהבתי את זה), נאלמת דום כאשר הקראש שלה פונה אליה ומסמיקה שמדברים בגסויות. בעיניי האנה היא בחורה שקטה ויפה שיודעת מה היא שווה אבל לא תמיד בטוחה בזה – זה מקסים בעיניי.

אחרי הנשיקה שקרתה בין גארט להאנה – הקלפים נטרפים והחוקים משתנים.
הסודות שהם מספרים אחד לשניה, הביטחון שהם מרגישים אחד עם השניה והחברות שהם מפתחים – נתן משקל אמין וטוב לספר.
כל כך שמחתי שהכימיה ביניהם לא הגיעה ביום אחד! החברות, האמון, הכימיה, הביטחון והרגשות נבנו לאט ובטוח עד שהכל התפרץ וכשזה קרה, זה היה כל כך מיוחד ומרגש 😊

ספר בלי הרבה משברים באמצע (שזה גם משהו נחמד לפעמים), ספר כיפי, קליל ויחד עם זאת הוא היה עמוק עם סיפורי רקע קשים ולא פשוטים להתמודדות אבל עטופים בהסבר, מוסר השכל והכלה.

ספר טוב, רומנטי ומיוחד – ממליצה!

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עצמאית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן