חמקמק - אל. איי. פיורי

תקציר:

“אני מבין למה היא רודפת אותך. גדלנו עם כלום, ראינו ועשינו דברים, אבל לזמן מה מצאת איתה את אותו גן־עדן חמקמק שאנשים מדברים עליו כל הזמן. אם תוכל למצוא את הדרך בחזרה לשם, אולי אתה צריך לצעוד בה. או לשחרר אותה, אבל תבחר אחת מהאפשרויות האלה.
לא תכננתי להיות שודד ים. החיים שלי הסתכמו בהישרדות ובכיעור והיו גיהינום עלי אדמות, עד שראיתי אותה. לזמן קצר הרשיתי לעצמי להתהולל בגן־עדן, וגם שנים לאחר שנפרדנו, לא הצלחתי להפסיק לחשוב על וילו בלייקלי.
ידעתי שזו טעות להפליג לאי שלה. בעודי מחפש אחר הדבר הזה שישחרר אותי מצילה הרודף אותי, העבר בא לנשוף בעקביי. היא מלאך שנזרק לתוך הכאוס שהוא עולמי, רומנטיקנית שמחפשת אוצרות אבודים ואהבת אמת, ואילו אני שודד ים אכזרי וקר רוח. היא לא שייכת לעולם שלי ואני אינני שייך לעולם שלה.
קייס נואה מייז היה שודד ים נטול עכבות וחסר רחמים, מסוגל למעשי רצח, לשוד ולביזה, אבל אני הצלחתי לראות את מי שהוא באמת, או לפחות כך חשבתי. כשעזב, הוא לקח איתו פיסה ממני, פיסה שחשבתי שלעולם לא אקבל בחזרה, וכשחזר במפתיע הבנתי עד כמה מסוכן הוא. כמו שאמר לי לא פעם, הוא פיראט, וכשהוא רוצה משהו הוא פשוט לוקח אותו, והוא לא עמד להחזיר לי דבר, הוא עמד לקחת ממני הכול. לא רק את ליבי ואת גופי, אלא גם את חלומותיי ואת האוצר שאחריו רדפתי.

הסקירה שלי:

סיפור של שודדי ים במאה ה-21!!!!!
את הכריכה לא אהבתי, השם לא משהו, והתקציר לא הכי ברור או משהו ששווה לאהוב… אז למה בסוף קניתי אותו?? אין לדעת.. כנראה רציתי לשמח את עצמי ואת חברתי.

בסיפור יש דילמה קשה… מה עדיף כשאין הורים בכלל… או שהם "כאלו"… דוגרי… לא יודעת לענות.

הסיפור מספר את סיפורי ילדות של קייס יתום… שחי… או יותר נכון שרד בפנימייה וברח עם חברו הטוב וחיו… או יותר נכון שרדו ברחובות… עד שקיבלו אותם לעבודה והם יכלו להרשות לעצמם גג מעל הראש.
ו… וילו, ילדה שנולדה להורים, אך הסבא גידל אותה… כי להורים תמיד היה משהו יותר חשוב.

עם השנים קייס גדל והפך לפיראט (האהבה לים נוצרה תודות לאדם היחידי שהיה נחמד אליו)
ווילו גדלה להיות רומנטיקנית חסרת תקנה עם דחף לחקר היסטוריה.

פעם ראשונה שני אלו נפגשים בזמן שווילו בחופשה.
הם מרגישים ניצוצות וחדי קרן מעופפים… מעבירים לילה קסום ביחד… ולאחריו נפרדים.

סיפור חדש עם הרבה כאב ועם אהבה עצומה.

ממליצה *-*

שתף סקירה

Facebook
WhatsApp
Email
פרסומת
קטרין

קטרין

אוהבת כלבים, חתולים וספרים

לכל הסקירות של קטרין

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן