להציל את מרגו - אילת סווטיצקי

תקציר:

החיים של מרגו רמירז יכלו להיראות אחרת. אחרי הכול, מנהלת גלריית הצילומים כמעט סיימה את חייה – יותר מפעם אחת. אילולא בן הדוד שלה, היא הייתה זרוקה ברחוב ולא מתגוררת בדירה מפנקת ולובשת בגדי מעצבים, ובוודאי לא נאלצת להתמודד עם שומר הראש שהצמיד לה בלי כל הסבר.
סיימון באוור, הגורילה שלא עוזב אותה לרגע ומתהלך אחריה כמו צל, הוא האדם האחרון שהיא רוצה בסביבה. הוא שתקן, עקשן, מעצבן ובעיקר לוהט כמו הגיהינום. המשימה שלו היא לשמור עליה, והמשימה שלה היא לגרום לו לברוח כמה שיותר מהר.
אולם מה אם מתחת לחזות האדישה שהוא משדר מסתתר סיפור חיים מורכב לא פחות משלה? מה אם הגורל הפגיש ביניהם, ומעבר לאפלה הגדולה שהעבר המיט עליהם מחכה להם עתיד שיביא איתו אור?

הסקירה שלי:

הכריכה לא דיברה אליי..
אבל זה ספר של איילת, ובמכירה מוקדמת הייתי מקבלת גם עט אז כמובן שביצעתי הזמנה!! 😉

מרגו היא דמות שעברה הרבה, יותר מדי… שהגיעה לתחתית ומצאה בה את הכוחות לרצות להשתנות… למזלה, הבן דוד שלה לא מוכן לוותר עליה, ועוזר לה.
אחרי 5 שנים, שבהם היא חייה את החיים, הבן דוד שלה מצמיד לה שומר ראש.
מרגו לא מרוצה מהעניין הזה של השומר ראש.
☆מכלא אחד לכלא אחר☆

שומר הראש שהכרנו בספר "חיים שלמים לחיות", סיימון, מקבל משרה חדשה, בה הוא חייב להגן על חייה.
יש פרפרים וחדי קרן שמפליצים קשת בענן 😍

☆"כי יש אותי". המילים שלו מטילות דממה על המטבח. לרגע נדמה ששנינו תוהים אם שמענו אותן. המבטים שלנו נעולים, בעודי מנסה לגלגל אותן בראשי. בעיניו הירוקות של סיימון מופיע ניצוץ שנעלם כמעט כמו שהוא הופיע, ואני מתעשתת ראשונה. "אתה כאן לכמה שבועות, עד שהזוג מאיו יחזרו ואחרי זה תיעלם." קולי נותר יציב ובטוח באמת שידועה לשנינו. "כמו כל הבחורים בחיים שלי שנשבעו שיש לי אותם. אתה רואה מישהו מהם בסביבה?"☆

סיימון מנסה לגרום למרגו לדבר על העבר שלה, ולהיפתח אליו.

☆"כי את תמונת ניצחון," הוא לוחש, ומשהו בעיניו נדלק. אני לא יכולה להסביר את זה, אבל משהו דוחק את האפלה הצידה, והברק חוזר להופיע בעיניו הירוקות. "מה?" אני ממלמלת.
"את העדות שאפשר לשרוד כל תופת ולצאת ממנה בחיים"☆

לוקח לסיימון זמן עד שהוא מצליח להיפתח אל מרגו, ולספר לה על העבר שלו ועל ההווה שלו (שזה היה קצת מעצבן, אבל מצד שני, איילת תמיד כותבת על דמויות אנושיות.. וזו תגובה אנושית).
הבעיה של השניים האלו, שהם לא ממש מקשבים למה שהשני/ה אומר/ת…
☆אכפת לך, והתחושה הזו תישאר איתי גם כשתעזוב☆

ויש דרמה ואקשן בסוף *-*
הספר מקסים, ועכשיו בגלל שאני לא זוכרת דבר מחיים שלמים לחיות, וכי אני עוד לא קראתי את חיים שלמים לחיות חלק 2.. אתחיל לי אותו *-*

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פרסומת
קטרין

קטרין

אוהבת כלבים, חתולים וספרים

לכל הסקירות של קטרין

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן