שלי עד חצות - ל. קלייפס

תקציר:

אמיליה הת׳אווי היא הבכורה מבין ארבע אחיות ויש לה אח אחד בלבד שמוציא אותה מדעתה. חייהם נוחים, אם כי לא מפוארים, עד שירושה לא צפויה משנה את כל התמונה.
אמיליה עושה כמיטב יכולתה כדי שאחיה ואחיותיה יעמדו בסטנדרטים של החברה הגבוהה באנגליה של המאה ה-19. ואז מופיע בחייה, הגבר המסתורי, העשיר עד מאוד והצועני למחצה קאם רוהן.
המשיכה הבלתי ניתנת להכחשה בין אמיליה לקאם, מהווה אתגר לשני הצדדים.
אך בעוד אמיליה מתמודדת עם בעיותיה הרבות, הכוללות נסיון להציל את אחיה ליאו, האלכוהוליסט, מאבדון, היא מוצאת את עצמה פונה לרוהן, איתו החברות הופכת לתשוקה פראית אליה שניהם אינם מסוגלים להתכחש…

הסקירה שלי:

את הספר הזה קיבלתי מתנה לפני שנתיים וקראתי אותו כבר אז.
אחרי שקראתי לפני מספר ימים את בית הסחלבים, התחשק לי לקרוא עוד רומן היסטורי וזה היה אחד שזכרתי לטובה.

הספר מספר על בת למשפחת הת׳אווי בשם אמיליה אשר מנסה לדאוג לאחיותיה הצעירות ממנה ולאחיה הגדול לאחר מות הוריה. אמיליה נתקלת מספר פעמים בקאם רוהן הצועני ומקבלת ממנו קצת עזרה ולא רק…
החיבור בין קאם לאמיליה הוא חיבור שונה ולא מקובל, הוא בן תערובת (של חצי צועני!) , היא אנגליה מכובדת. המשיכה ביניהם מפתיעה את קאם לא פחות ממה שהיא מפתיעה את אמיליה.

מבחינת הדמויות, לא הייתה דמות אחת שלא אהבתי. נכון, ליאו, האח הבחור היה שיכור הולל וחסר מעצורים אבל הסיבה שלו לנפילה הזו הייתה מובנת.
אמיליה היא עקשנית, אדיבה, עצמאית, אכפתית וכזו ששמה את טובתם של אחרים לפני טובתה שלה – דבר כזה יכול מאוד להרגיז אותי בדרך כלל אבל אצלה זה היה מעשה אמיץ ואצילי.
היא מקבלת את כולם, היא לא רואה עצמה נעלה מעל אף אחד ואולי לפעמים אפילו נחותה מאחרים. יש בה צניעות ועצבות וכל מה שהתחשק לי זה לשבת איתה ופשוט לתת לה לדבר ולספר על עצמה ועל תחושותיה.

קאם רוהן, מה יש לומר לצועני המכשף הזה! בואו נעזוב את החיצוניות המתוארת שלו, הבחור רומנטיקן לא קטן, מאהב שובב ואיש כובש עם לב ענק ואהבה אמיתית. הוא עוזר כדי לעזור, לא כדי לקבל משהו בתמורה.

הספר הזה כתוב בצורה מהפנטת!! התאהבתי ממש בדמויות! בדמויות הראשיות ובמשניות (שגיליתי אחר כך שעל כל אחד מהאחים יש ספר!)

הספר מסקרן, מותח, רומנטי ואפילו אירוטי בדיוק בכמות הנחוצה, לא מלאה בתיאורים מעייפים ובהחלט בכמות ובצורה שממשיכה לסקרן.

אני לא זוכרת שאהבתי כל כך את הספר הזה בקריאה הראשונה וכנראה שאם קוראים אותו בפעם השניה (בהפרש של שנתיים) משהו עושה אותו יותר עוצמתי וטוב.
הספר הזה בהחלט נכנס לטופ מבחינתי – מומלץ בחום לכל מי שאוהבת רומן היסטורי מתובל ברומנטיקה אירוטית ומסקרנת…

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן