יום אחד בדצמבר - ג'וזי סילבר

תקציר:

לורי בטוחה שאהבה ממבט ראשון קיימת רק בסרטים. אבל יום אחד, בחודש דצמבר מושלג, היא רואה מבעד לחלון אוטובוס מעורפל גבר שהיא יודעת בכל נימי נפשה שהוא האחד בשבילה. עיניהם נפגשות לשבריר שנייה של קסם טהור… ואז האוטובוס ממשיך בדרכו. לורי יודעת שהם נועדו להיפגש שוב יום אחד, ובמשך שנה תמימה היא סורקת כל תחנת אוטובוס וכל בית קפה בלונדון בתקווה למצוא אותו, אך ללא הצלחה. ואז הם שבים ונפגשים במסיבת חג-מולד, כששרה, חברתה הטובה ביותר של לורי, מציגה בפניה את החבר החדש שלה ומסתבר שזהו ג'ק, הבחור מהאוטובוס. אלא מה… בעקבות הפגישה המחודשת מגיעים עשר שנים שבהם לורי, שרה וג'ק חווים אהבות, פרידות, שברונות לב, הזדמנויות מוחמצות וגורלות משותפים.

הסקירה שלי:

את הספר הזה קניתי רק בגלל התקציר שלו.
ראיתי שיש עליו סקירות פה ושם אבל לא רציתי לקרוא כלום כדי לבוא עם ראש נקי. התקציר היה שונה מכל סיפורי האהבה הרגילים שאני מכירים וידעתי שהוא יהיה מעניין.

הספר מספר על לורי שנתקלת במבטו של ג'ק ערב אחד כשהיא על האוטובוס והוא בתחנה. שניהם מסתכלים אחד על השני במבט שאומר הרבה אבל לפני שמישהו מהם מצליח לעשות משהו, האוטובוס נוסע ומשאיר אותם מאוכזבים…
שנה אחרי זה, שרה, חברתה הטובה של לורי מציגה בפניה את החבר החדש שלה והוא לא אחר מאשר… ג'ק, הבחור מהאוטובוס.

אז לא, זה בהחלט לא עוד רומן רגיל. זה לא סיפור רגיל ומוכר שהשיא שלו הוא ריב גדול שנפתר והזוג משלים והכל טוב ויפה… בספר הזה אני מרגישה שקראתי סיפור אמיתי וכואב בחייהם של לורי וג'ק.

לורי היא דמות מאוד מעניינת. היא אכפתית, אמיתית, רגישה וחברה ממש טובה. יש לה שאיפות לא גדולות מידי וגם ניסיונות ההגשמה שלה לא מרקיעי שחקים. אולי נראה שהיא לפעמים מסתפקת במועט.
ג'ק הוא חמוד וגם קצת חמור. כן אהבתי אותו אבל מאוד כעסתי עליו.
לא ברור הגישה הגברית הזו של "אם לי אין אותך, שלאף אחד לא יהיה אותך" – דיי מעצבן.

שרה חברתה של לורי – איזה בן אדם היא… היא צבעונית בטירוף, מעניינת, קופצנית ומצחיקה.
היא גם חברה טובה ואפילו חברה טובה מאוד.

לקרוא איך במשך 10 שנים לורי וג'ק הצליחו להיות אחד ליד השני מבלי להיות אחד עם השני לא היה קל. כל כך רציתי שכבר יקבלו את הסוף הטוב שלהם. היו המון פעמים לאורך הספר שלא האמנתי שזה הולך בכיוון הזה והתאכזבתי לא מעט בשבילם…

אהבתי את הסיפור הזה, הוא סחף אותי. גמעתי 400 עמודים בפחות מ24 שעות ונהניתי להיכנס לעולם שלהם. עולם מלא צדדים, מחשבות, רגשות ומעשים שכמעט ולא היה חסר להם כלום… רק כמעט.

ספר מעולה! רומנטי ויפה. דרך ארוכה ומעניינת עוברת על כל אחד מהם לאורך הספר עד למציאת האהבה האמיתית.
אני אהבתי. מאוד!

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן