כל דבר קטן - סמנתה יאנג

תקציר:

לביילי הארטוול יש הרבה סיבות להיות מרוצה – העסק המוצלח שלה, מעגל החברים הקרוב שלה, והחבר הקבוע שלה… למרות שהרומן שלהם מרגיש קצת בורגני אחרי עשר שנים בלי מחויבות רצינית. האתגר היחיד בחיים שלה מגיע בדמותו של איש עסקים סקסי בשם ווֹהן טרמיין. היא מאמינה שהניו יורקי לשעבר מתנהג בהתנשאות וחושב שהיא בחורה קרתנית מעיירה קטנה. אבל כשביילי חוטפת מהלומה מהחיים בדמות בגידה, היא נדהמת לגלות שווֹהן הוא בחור מהוגן למדי.
ווֹהן מעריץ את הרוח החופשייה של ביילי, את העצמאות ואת הנאמנות שלה. ככל שאהבתו אליה גדלה, כך האנטגוניזם שלו כלפיה מחמיר. כל דבר קטן שביילי עושה מפתה אותו. אבל כאשר העבר הרגשי הכואב של ווֹהן גורם לו להימלט מחשש שהוא יפגע בה, צעד זה פותח פצע ישן אצל ביילי, ובצורה לא אופיינית לה היא נסוגה.
ברגע שווֹהן מתחיל לקלוט שהוא עשה את הטעות הכי גדולה בחייו, אין לו ברירה אלא להילחם כפי שהוא מעולם לא נלחם כדי לשכנע את ביילי שהאהבה שהם מצאו זה בזרועות זה נופלת בחלקם של אנשים רק פעם בחיים.

הסקירה שלי:

את הספר הקודם – הדבר האמיתי היחיד – קראתי ממש מזמן ומאוד אהבתי אותו. גם את סדרת האהבות של הסופרת אהבתי ולכן שהספר הזה יצא, ידעתי שארכוש אותו.

הספר מספר על ביילי (המוכרת לנו מהספר הקודם) הג'ינג'ית מלאת האנרגיה שהמלון בקצה טיילת הארטוול בבעלותה ועל ווהן טרמיין, הבעלים של המלון החדש, היוקרתי והשונה עד מאוד מהמלון של ביילי.
כבר הספר הקודם גילינו שהם לא מסתדרים ושהם עוקצים אחד את השני בכל הזדמנות. ווהן וביילי אמורים להיות יריבים – הלוא שניהם מנהלים מלון באותה הטיילת אבל היות ושני המלונות שונים במהותם, הם לא בדיוק אבל בכל זאת… יש שם משהו שגורם להם להתפרץ אחד על השני בכל מפגש.

את ביילי אהבתי כבר מהספר הקודם. האנרגיה שלה, הפתיחות שלה, הלב הענק שלה, החריצות והחריפות שלה בעיניי היו מעוררי השארה וממש רציתי שהיא תזכה לאושר שמגיע לה – רק שהאושר הזה היה נשמע רחוק עם החבר הנוכחי שלה, טום.

ווהן טרמיין – קשוח, אטום, עקשן, מהמם וג'נטלמן אמיתי שמתכחש בכל כוחו למשיכה שלו לביילי, לרצון שלו בקרבתה ובצורך שלו לא להיות בודד.

ווהן וביילי מכירים אחד את השני כבר מהספר הקודם ובתחילת הספר הזה הם כבר מכירים 3 שנים – 3 שנים שבהם הם מתרחקים אחד מהשני כמה שאפשר וכל אחד מסיבותיו…

אז הספר הזה רק כמעט נכנס לתבנית הרגילה והמוכרת בז'אנר אבל רק כמעט. כי, אולי באמת יש פה גבר עשיר וחזק שמתאהב בפעם הראשונה אבל פה בעצם נגמר הדמיון לתבניות המוכרות. העבר של ווהן מעניין, מובן וכואב. יש פה בחור שמגיל צעיר גדל ללא אמא וזה יכול להסביר הרבה על התנהגותו.

ביילי, היא בכלל בזוגיות עם טום! הם כבר 10 שנים יחד והכרנו אותם בספר הקודם אבל… האם להישאר 10 שנים בזוגיות עם מישהו בלי לראות שזה מתקדם – באמת נחשב לזוגיות בריאה?
האם להיות בזוגיות עם מישהו שאת חושבת שמתאים לך בגלל הגדרות מסוימות?

הקשר בין ווהן וביילי היה מעניין בטירוף! הקשיחות שלהם אחד מול השני והעוקצנות שליוותה אותם בכל מפגש במשך 3 שנים גרמה להיכרות האמתית שלהם להיות מעניינת יותר.

יש פה ספר רומנטי ויפה עם אהבה שמתפתחת במשך כמה שנים, כזו שמתחילה מההיכרות הראשונית ועד להיכרות האמיתית והמשמעותית.
ממליצה בחום!

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פרסומת
יעל ועקנין

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

לכל הסקירות של יעל

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן