נסיכה על הנייר - ארין וואט

תקציר:

ממועדוני חשפנות, אחוזות מפוארות ובתי ספר יוקרתיים, נערה אבודה מפלסת את דרכה ומנסה להישאר נאמנה לעצמה.

אלה הרפר היא בחורה אופטימית עם ראש על הכתפיים. במהלך חייה היא נגררת מעיר לעיר אחרי אימה קלת הדעת הנאבקת לסיים את החודש, ומאמינה שיום יבוא והיא תיחלץ את שתיהן מהביבים.

אך לעיתים הגורל מוצא את הדרך להתערב ולשנות לך את התוכניות.

אימה של אלה מתה בנסיבות לא צפויות. היא נותרת לבדה בעולם והופכת לשורדת.
עד שקולום רויאל מופיע, שולף את אלה מחיי העוני ומשליך אותה אל חיים חדשים באחוזתו המפוארת, יחד עם חמשת בניו שכולם מתעבים את עצם קיומה.

כל אחד מבני רויאל ממגנט יותר מאחיו, אבל אף אחד מהם לא שובה את ליבה של אלה כמו ריד רויאל, שנחוש להחזיר אותה אל משכנות העוני שמהם הגיעה.

על אף ניסיונותיה להתאקלם, ריד לא מקבל את נוכחותה והתוכנית שהוא רקם עומדת לסבך את כולם.
עושר, פאר, הונאה – אלה מעולם לא חוותה דברים כאלה. ואם בכוונתה לשרוד את התקופה בארמונה של משפחת רויאל, היא תיאלץ ללמוד להפעיל את שרביט המלכות הפנימי שבתוכה.

או שבני רויאל האלה יהרסו אותה.

במציאות בה כסף, כוח ושליטה הם שם נרדף לכס מלכות, נסיכה אחת על הנייר ניצבת מול חמישה בני רויאל הטוענים לכתר, גם אם הם לא באמת נולדו עם דם כחול.

הסקירה שלי:

הספר מתחיל מאלה, בחורה עם רמת ציניות נכונה.
It’s one minute before nine and this watch is never wrong. It’s probably the most expensive item I own. My mom said that it was my dad’s. Besides his sperm, it’s the only thing he left behind.

היא ממש משעשעת, וקל להתאהב בה.
I tug my hand from his, which requires some effort because the creep does not want to let go. It takes Mr. Thompson clearing his throat to get Royal to drop my hand.

לי לפחות 😂

אז אלה מספרת לנו על חייה עד כה, הייתה לה רק את אמא שכבר לא בתמונה, והיא עובדת ב3 עבודות כדי לפרנס את עצמה… אחת מהן היא רקדנית אקזוטית… שם היא פוגשת שוב את אפוטרופוס שלה… בחור שבא לבה"ס לבקר אותה.
“Fine. You want me to dance for you, Daddy? I’ll dance for you.”

הוא לא מת על הרעיון… ולוקח אותה משם
Oh my God. This man is kidnapping me.

ומספר לה חדשות מעולות!!!
You may have lost your family, but you’re not alone anymore, Ella. You’re a Royal now.”

יש לה משפחה חדשה, יאי… 5 אחים שלא סובלים אותה… נייס.
“Aw, look at that, Reed. She’s scared of us. Thinks we’re gonna hurt her.” Reed laughs, too. From his perch on the counter, he smirks at me. “Not our MO. We have no problem getting laid.” Sexual assault isn’t about getting laid, it’s about power, I want to say, but I can see now that I was afraid for nothing.

קסם של בחורים.
הרוב, די זוכים באהבה שלי בחזרה במשך הספר… כמו למשל האח הבכור… שמציע להקפיץ אותה הביתה…

A reluctant smile lurks on the corner of his mouth. “I don’t have any candy or ice cream, so by default I should be considered safe.” “Nah, just a shitty kidnapper.”

או האח הביניים.
“You gonna be okay?” “Peachy,” I lie. “If you need anything, I’m only a phone call away.” He holds up his cell. “But for now, I need to get laid, little sis.”

חוץ מאחד… הכי חשוב משם.. הזה שאני לא מחבבת במיוחד ומקווה שיעלם.. אבל הוא הראשי אז….
אהבתי מאוד את זה שהיא עם ביצים, ומחזירה להם…
“So you admit you have no shame,” he spits out. “Yes, I don’t have any problem admitting I have no shame,” I shoot back. “Shame and principles are for people who don’t have to worry about the little things, like how much can I buy for a dollar to feed myself all day or do I pay my mom’s medical bills or buy some weed so she can go for an hour without pain. Shame is a luxury.”

היא ממש מתחברת עם איסטון
“Ella.” I jump when his warm hand covers mine, and then his head moves to rest on my shoulder. His soft hair tickles my bare skin, and I force myself not to run a comforting hand through it. He doesn’t deserve comfort right now. “You can’t leave,” he whispers, his breath fanning over my neck. “I don’t want you to go.” He kisses my shoulder, but there’s nothing sexual about it. Nothing romantic in the way his hand tightens over my knuckles. “You belong with us. You’re the best thing that ever happened to this family.”

ובאמת שהכל טוב ויפה… אם לא ה…
אז בקצרה על ריד… הם מתקרבים עד שהוא הורס הכל ופוף… הספר נגמר
“There’s nothing here for me. Nothing,” I repeat.

באסה שאני לא לומדת מהטעויות שלי (אהההממ אחרי ש..) ולא פורשת בשיא.. אלא ממשיכה לשני… כי 'הבטחתי'
אז כן, ההתחלה הייתה ממש ממש טובה.. ואז בום.. היה קטע שקצת הרס לי. אבל עדיין נהניתי מהעלילה…

לספר יש המשך – נסיך שבור 

 

שתף סקירה

Facebook
WhatsApp
Email
פרסומת
קטרין

קטרין

אוהבת כלבים, חתולים וספרים

לכל הסקירות של קטרין

כל הזכויות שמורות ל YAELBOOKS

דילוג לתוכן