Taming Hollywood's Baddest Boy – Max Monroe

הניקוד שלי לספר

4.5/5

תקציר:

Do people say they hate someone’s guts so that they can still fall stupidly, head-over-heels in love with the other parts?

Asking for a friend.

Okay, fine. I’m not asking for a friend.

I’m asking for me—and I’m begging you to tell me that the practice of falling in love with your should-be-enemy is common.

Please tell me that I’m not the only person to track down a guy—who used to be Hollywood’s baddest bad boy before he left LA for good—at his off-the-grid cabin in Alaska, show up unannounced, and find him gloriously naked.

This probably happens all the time…right?

Tell me I’m not alone in my stupidity—that I’m not the only woman who would fall for gorgeous blue eyes and a sexy devilish smirk, even if they belong to a broody, mysterious jerk.

Please. Please. Please. Tell me I’m not alone in this.

For the love of everything, I need all the supportive girl power I can get if I’m going to convince Luca Weaver to come back to Hollywood—otherwise known as the place he hates so much that he ghosted Oscar-level success and escaped to no-man’s-land for the last eight years just to avoid it.

Yeah, don’t worry—that smoke you’re smelling isn’t your house catching fire as you read this…it’s just my career and what was previously known as my heart going up in flames.

Gah. Is it just me, or am I totally, completely, and utterly screwed

הסקירה שלי:

לספר הזה האזנתי באודיובוק. מקס מונרו אלו זוג סופרות שכבר קראתי כמה ספרים שלהם – ואת רובם אהבתי אז אחרי שקראתי את התקציר הזה החלטתי לנסות.

לוקה וויבר הוא שחקן שברח מהחיים ההוליוודיים לפני 8 שנים והתבודד לו אי שם בבקתה באלסקה.

בילי האריס רוצה להיות מפיקה בהוליווד ובינתיים היא עוזרת מפיקה לאחת המפיקות הגדולות.

בצורה מאוד לא ישרה ורגילה, בילי מציעה את לוקה לתפקיד בסרט שע"פ כל התחזיות הוא הסרט הכי טוב שהולך לצאת ברמת שובר קופות ושובר שיאים.

הבעיה היא שבילי בכלל לא מכירה את לוקה אבל היא טענה שכן ולכן היא צריכה בדרך כלשהי לאתר אותו ולנסות לשכנע אותו לקחת את התפקיד.

בואו נחזור וניזכר שלוקה ירד מהראדר והוא נמצא בבקתה באלסקה בלי שום אפשרות ליצור איתו קשר – אין ספק שזה סיפור מעניין!

אז לוקה עצמו, למרות ההתחלה הקשוחה והמגוננת, היה דווקא דמות מעניינת וטובה. להגיע למצב שאתה הילד הרע של הוליווד בגלל שאתה עושה נשים, סמים ורוקנרול כל לילה וכל יום ופתאום להפוך לבן אדם שמתבודד בבקתה בהרי אלסקה לכמה שנים טובות – בהחלט יכול להראות על דמות מורכבת ומעניינת.

בילי – בגלל ששמעתי את הספר הזה באודיו אני חייבת לציין שהמבטא הדרומי של הקריינית נואל ברידג'ס היה מעולה! היה תענוג לשמוע אותה והיא הוסיפה ממש צבע לדמות.

מצד שני, בילי הייתי עקשנית ברמה שקצת התישה אותי.

הספר עצמו היה 46 פרקים ו9 שעות האזנה שזה חתיכת דרך ארוכה וחלק מהספר (בעיקר לקראת הסוף) היה קצת סחיבה מיותרת וזה מה שבעיקר גרם לי יותר להתעצבן על העקשנות של בילי, זה לא ממש הוסיף לספר. כן, זה נתן עוד נקודות טובות ללוקה אבל עד שהגענו לקטע הזה וכל מה שהוא עשה נתן לו מספיק.

למרות הכל הסיפור עצמו יפה. מקורי. לא תבניתי. לא מרוח במלא סצנות סקס רק למלא את הדפים וזה בהחלט גם מעלה את הערך של הספר בעיניי.

בואו נדבר שניה על הכריכה… מה הקשר? נכון שבז'אנר בעיקר יש גברים ללא חולצה על הכריכה אבל בדרך כלל יש משהו ברקע, בלבוש, חפץ שנמצא – משהו שקשור לסיפור. הפעם פשוט שמו לנו גבר ששוכב על מיטה לבנה בטירוף וזהו. חבל…

אבל כמובן שעל הספר עצמו אני  – ממליצה 😊

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

דילוג לתוכן