ראיון עם הסופרת מישל פנינגטון

אודות הסופרת:

מישל פנינגטון היא מחברת רבי היום הנמכרת של רומנטיקה נקייה על פני ז'אנרים מרובים: קומדיה רומנטית, YA, עכשווי, רומן תקופתי ופנטזיה. הז'אנר עשוי להשתנות, אבל הדמויות שלה תמיד יתאהבו. היא מבלה את ימיה בציטוט סרטים עם בעלה ועושה בלגן מהר יותר מארבעת ילדיה. פעם היו לה הרבה תחביבים, אבל עכשיו היא בעיקר מכורה לדרמות קוריאניות. היא הופכת את זה למשימתה לעזור לך לברוח מהחיים לזמן מה ולהיכנס לעולם של צחוק, רומנטיקה, נשיקות, דמויות מעניינות והבטחה של אושר ועושר (HEA). את/ה מדהימ/ה והחיים יכולים להיות מאתגרים, אז היא עובדת קשה כדי לעזור לך לקחת הפסקה שמגיעה לך.

שאלות לסופרת מישל פנינגטון

1 – האם תמיד רצית להיות סופרת?

רציתי להיות סופרת מאז שהייתי בת שתיים עשרה. כל כך אהבתי לקרוא והרעיון להתחיל לכתוב סיפורים למחייתי נראה כמו הקריירה הכי מגניבה בעולם. זה נראה כל כך רחוק מהישג יד, אבל כל כך רציתי להגשים את החלום הזה. אני כל כך שמחה שעשיתי את זה!

2 – כשאת מתחילה סדרת ספרים – האם את יודעת מראש מי יהיו הזוגות שיופיעו בספרים הבאים? את יודעת מה תהיה העלילה?

אני נוראית בתכנון ספר בודד, אז אני אפילו גרועה יותר בתכנון סדרה. לדוגמה, עם סדרת הקומדיה הרומנטית שלי, מאוד אהבתי דמות משנית שכתבתי בספר הראשון, אז הפכתי אותה לגיבורה של הספר השני. לפעמים אני מאורגנת. עם סדרת First Kisses, תכננתי את כל חמשת הזוגות לפני שכתבתי מילה אחת.

3 – האם כתבת ספר והחלטת לא לפרסם אותו?

לא, פרסמתי כל ספר שכתבתי אי פעם. זה לא אומר שכולם טובים!

4 – האם יהיה נושא שלעולם לא תכתבי עליו?

אני לא אוהבת על לכתוב נושאים אפלים באופן כללי, כגון התעללות, בריונות או התאבדות. אני רוצה שהספרים שלי יהיו מקום בטוח ומאושר ברובו. אבל קונפליקט וסיפורי רקע קשים נחוצים כדי להפוך את הסיפורים למעניינים, כך שכאשר הדברים האלה קורים, אני מנסה לטפל בהם בעדינות ובכבוד.

5 – לפי מה את בוחרת כריכה לספר?

אני מאוד מעורבת בעיצוב הכריכה של הספרים שלי. בדרך כלל אני מנסה להבין מה יגרום לכריכה גם להתבלט בפני הקוראים הפוטנציאליים וגם להיות דומה למה שהם כבר אוהבים. זה איזון קשה למצוא.

6 – מאיפה קיבלת את ההשראה לסיפורים?

אני מקבלת השראה בכל מקום. מחלומות, דברים שאנשים אומרים, סיפורים אמיתיים, ובעיקר מתוך דרמות קוריאניות וסיניות, שאני אוהבת לצפות בהן.

7 – מי הזוג האהוב עליך שכתבת עליו?

זה כל כך קשה בהתחשב שכתבתי כמעט ארבעים זוגות. אם הייתי צריכה לבחור, היו הם דמיאן וקריסטה מ- Oh, Keep Your Shirt on.

8 – כמה זמן לוקח לך לכתוב ספר אחד?

אם אני לא מתמהמהת או עסוקה בדברים אחרים בחיים, לוקח לי בערך 4-6 שבועות לכתוב ספר. אבל בזמן האחרון החיים היו קשים עם המגיפה ואתגרים אחרים, אז אני כותבת לאט יותר בימים אלה.

9 – מה הז'אנר שאת הכי אוהבת לקרוא?

הז'אנר האהוב עלי לקרוא הוא פנטזיה. מכיוון שאני כותבת בעיקר רומנטיקה עכשווית, אני קוראת ז'אנר אחר כי אני צריכה לקחת הפסקה ממנו. עם זאת, בעתיד אכתוב יותר פנטזיה בעצמי.

10 – מי הם הסופרים האהובים עליך?

הסופרים האהובים עלי הם ג'ורג'ט הייר, ג'יין אוסטן, Lindsay Buroker, ברנדון סנדרסון ורוברט ג'ורדן.

11 – אם היית יכולה להפוך את אחד מספריך לסרט – איזה ספר היית בוחרת?

הספר שלי "Sawdust and Mistletoe" כי אני אוהבת סרטים רומנטיים ותמיד חשבתי שזה יהיה סרט מושלם.

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email