ראיון עם הסופרות מקס מונרו

אודות הסופרות:

לפני יותר מחמש שנים, צמד סופרות רומנטיקה חברו תחת השם הבדוי מקס מונרו, ומאז, ובכן, השאר היסטוריה…

 מקס מונרו הן מחברות רבי המכר של הניו יורק טיימס וה-USA Today של יותר משלושים ספרים רומנטיים עכשוויים. שותפות לכתיבה וחברות ותיקות, מקס ומונרו שואפות לחיות ולכתוב את כל ה-Swoon הכיפי והסקסי שחסרים לעתים קרובות כל כך מהניוזפיד שלהם בפייסבוק. סרקסטיות מטבען, שתי הנשמות הכותבות שלהם מרגישות כאילו מצאו את החצי השני שלהן. זו ההרפתקה האהובה עליהם ביותר עד כה.

שאלות לסופרות מקס מונרו:

1 – האם תמיד רציתן להיות סופרת?

מונרו:

רציתי להיות אלף דברים שונים (בלרינה מקצועית, דיילת, קוסמת וכו'), אבל תמיד כתבתי כי זה מאפשר לי לחוות את כל הדברים עם פחות אימונים תובעניים בצורה משמעותית. הא! אם כי, אם ג'וליארד יתקשר אליי מחר לרקוד, אני אוותר על הכל ואסע לניו יורק! (סליחה, כולם!)

מקס:

באופן מפתיע, מעולם לא חשבתי שאהיה סופרת. רציתי להיות הרבה דברים שונים, כולל שומרת במשמרות הזה"ב (כשהייתי בגן), מתעמלת, רופאה ומטאורולוגית – אפילו ביליתי ארבע שנים בקבלת תואר בשביל זה – אבל בסופו של דבר, כתיבה היא חלק מהחיים שלי שאני לא יכולה לדמיין חיים בלי זה. אבל אל תטעו, אם היו לי עוד שישה סנטימטרים של גובה ורקע בריקוד מקצועי, הייתי מעודדת של דאלאס קאובויס בלי להסס!

2 – כשאתן מתחילות סדרת ספרים – האם אתן יודעות מראש מי יהיו הזוגות שיופיעו בספרים הבאים? אתן יודעות מה תהיה העלילה?

מקס ומונרו: כשאנחנו כותבים בסדרות, אנחנו תמיד מכירים את הזוגות ורעיון רופף של העלילה, אבל אנחנו גם נזהרים לא להכניס עצמינו למתווה ספציפי. אנחנו מצליחות יותר כשיש לנו מרוח תמרון.

3 – האם כתבתן ספר והחלטתן לא לפרסם אותו?

מקס ומונרו:

לא. יש לנו ספרים רבים שנכתבו חלקית ולאחר מכן הופסקו, אבל הם הושבתו בשל תזמון או השראה לפרויקטים אחרים שקיבלו עדיפות. למען האמת, אנו להוטות לחלוק כל סיפור מלא עם הקוראים שלנו, והמתנה ארוכה תהרוג אותנו!

4 – לפי מה אתן בוחרות כריכה לספר?

מקס ומונרו:

Oh, boy, כריכות הספר הן מסובכות ומהנות בו זמנית! אנחנו מחפשות אווירה מסוימת שמקיפה את הדמויות ומתאימה לנו, וברור שככל ש-eye candy לוהטים יותר, כך ייטב.

5 – מאיפה קיבלתן את ההשראה לסיפורים?

מקס אנד מונרו: בכל מקום, פשוטו כמשמעו! מדיה חברתית, מילים ממוזיקה, שורה בסרט, בדיחה שהבעלים שלנו מספרים. כל דבר יכול לעורר השראה ולהניע את מצב הרוח היצירתי. החלק המסובך הוא לגרום לעצמנו לחכות עד שתהיה לנו פתיחה נוספת בלוח הזמנים להתחיל!

6 – מי הזוג האהוב עליכן שכתבתן עליו?

מקס ומונרו:

אנחנו אוהבים את כולם, אבל הזוג הראשון שלנו, קלין וג'ורג'יה הידועים לשמצה מ-Tapping the Billionaire, שבערך תמיד יהיו במקום הזה כי הם התחילו הכל! הכוונה, איתם הבנו את הקסם שבכתיבה שלנו יחד!

7 – כמה זמן לוקח לכן לכתוב ספר אחד?

מקס ומונרו:

לוקח לנו בערך ארבעה עד שישה שבועות עד לטיוטה גסה ועוד כשבועיים להפוך את זה לממש מצחיק. חה חה!

8 – מה הז'אנר שאתן הכי אוהבות לקרוא?

מקס:

הז'אנר האהוב עלי לקרוא הוא רומנטיקה – למרבה הצער, הא! – אבל אני כן נהנית גם מספרי מתח ומסתורין. אני פשוט אוהבת לקרוא ספרים שגורמים לי להרגיש טוב רוב הזמן.

מונרו:

רומנטיקה ללא ספק, אבל מדי פעם אקרא מתח או ספר מיסתורין כדי לנקות את הראש. למקס ולי יש טעם מאוד דומה – וזו כנראה הסיבה שאנחנו בסטיז! חה חה!

9 – אם הייתן יכולות להפוך את אחד מספריכן לסרט – איזה ספר הייתן בוחרות?

מקס ומונרו:

כל כך קשה לענות על זה כי נשמח לראות כל אחד מהספרים שלנו הופכים לסרט! התקשרו אלינו, NETFLIX! אנחנו לא בררניות. (wink wink)

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email