ראיון עם הסופרים קיילי לורינג וקונור קרייס

אודות הסופרים:

קיילי: לפני כתיבת ספרי קומדיות רומנטיות סקסיות, קיילי לורינג קיבלה תואר BFA בכתיבה יצירתית ועשתה קריירה של חמש עשרה שנים כתסריטאית בלוס אנג'לס (תחת שם אחר). היא כתבה בעיקר קומדיות משפחתיות המתאימות לילדים עד גיל 13 (PG-13) שהאולפנים שילמו לה המון כסף עבורם ואז בסוף לא הפכו אותם לסרטים. בשנת 2017 היא החליטה לעבור ל- Pacific Northwest ולכתוב על כל הדברים המהנים שאסור היה לה לכתוב בתסריטים שמתאימים ל- PG-13. עכשיו היא נושמת אויר נקי יותר וכותבת מילים מלוכלכות יותר. זו הסתגלות שהיא מתרגלת אליה בשמחה.

קונור: קונור קרייס הוא שחקן בעל הכשרה קלאסית שחי ב-Midwest עם אשתו, שני ילדיו וכלב ההצלה. הוא היה גם שחקן במה וגם בטלוויזיה, ולפני שנכנס לז'אנר הרומנטיקה, הוא קריין פרסומות, ספרי אודיו ספרי הסברה יותר מעשור מהאולפן הביתי שלו. מגיבורי אלפא, לבוסים ועד לכוכבי ספורט שחצנים (החביב עליו במיוחד), הוא אוהב "להתקוטט" עם גיבורות יפות וחצופות (והקרייניות המוכשרות שלהן) אבל גם אוהב להשיג אותן ולהגיע לאושר ועושר. הוא נרגש ליצור כעת את הסיפורים האלה כסופר.

שאלות לסופרים קיילי לורינג וקונור קרייס

1 – איך הכרתם אחד את השנייה?

קיילי:

קונור יצר איתי קשר כדי לשאול אם אהיה המאמן האישי הוירטואלי שלו כי הוא כל כך התרשם מהשרירים שלי…

למעשה, גיליתי עליו בקיץ 2020 כי הקשבתי לכמה מראיונות הפודקאסט שלו. אחרי ששמעתי אותו ב-Audbly Addicted, שלחתי להם מיד מייל בתור מפיקים והזמנתי אותו ואת מקנזי קרטרייט לקריין קומדיה רומנטית סקסית של חג המולד שרציתי לכתוב. אחר כך התחלתי להעיר הערות קצת חצופות על הפוסטים הנדירים שלו באינסטגרם ועל חיי הפייסבוק שלו. ואז הוא סוף סוף הקליט את הספר A Very Bossy Christmas והוא שלח לי את המייל המחמיא הכי אגרסיבי וקצר ביותר שקיבלתי אי פעם. בלי ידיעתו, זו תהיה תחילתה של סדרת אימיילים ארוכה ומצחיקה וסוף החיים כפי שהכרנו אותם.

קונור:

זה די מדויק. ידעתי שהספר  A Very Bossy Christmas היה מיוחד כשהקלטתי אותו ואמרתי את זה לקיילי בדרכי הקצרה והאגרסיבית. מוזר לחשוב שחשבתי שזו סתם עוד הופעת קריינות, ואולי במקרה הטוב קיוויתי שאזכה להקליט עוד ספרים שלה. ברור שזה בסופו של דבר היה הרבה יותר.

2 – איך החלטתם לכתוב ביחד?

קיילי:

הבנו שלעולם לא נצליח כצמד זמרים והוא טוען שהוא רקדן הרבה יותר טוב ממני, אז הכתיבה הייתה האפשרות היחידה שנותרה לשיתוף פעולה.

קונור:

היא שאלה אותי, בלי לדעת שתכננתי לכתוב בעצמי. בהתחשב בכמה היא מוכשרת וכמה היא קשה כשהיא לא מקבלת מה שהיא רוצה, זה היה מובן מאליו להגיד כן.

3 – קונור – האם כתיבה הייתה משהו שתמיד חשבת עליו?

כן, יש לי רומן שלא פורסם, כמו גם ¾ מתוך טיוטה לא גמורה של רומן רומנטי שעבדתי עליו כשקיילי ואני החלטנו להיות שותפים. הייתי כותב בסופו של דבר, אבל הכתיבה קלה ומהנה יותר כשכותבים יחד עם שותף וקיילי קיצרה את עקומת הלמידה על מיליון דברים שהיה לוקח לי הרבה יותר זמן ללמוד לבד.

4 – קיילי – כמה זה שונה לכתוב עם מישהו מאשר לכתוב לבד?

בגדול זה שונה לגמרי והייתי מנצלת את כל שטח האינטרנט שלך אם אסביר איך באמת. כשאני כותבת את פרקי ה-POV שלי זה כמעט אותו דבר, חוץ מזה שאני עדיין צריכה לתאם דברים מסוימים עם הכותב השותף שלי.

5 – האם אתם יודע מראש מי יהיו הדמויות לאורך כל הסדרה?

קיילי:

בטוח. בסדרת הפוטבול אנחנו כבר מכירים את הסיפורים של שלושה גיבורים (כולל דקר) ואחד לספין-אוף. תמיד צריך להניח את התשתית לגיבור הבא בספר הנוכחי.

6 – מי חושב שהוא יותר מצחיק?

קיילי:

אני דווקא חושבת שקונור מצחיק יותר ממני גם כבן אדם וגם במיילים ובהודעות, אבל הכתיבה הספרותית שלי שטותניקית יותר משלו. אני מניחה שגם הדמות הציבורית שלי נראית יותר מצחיקה ממנו. Cartoon Kayley ו-Cartoon Connor מצחיקים באותה מידה, אבל Cartoon Connor הוא ללא ספק אסהול (Asshole) גדול יותר.

קונור:

התשובה נמצאת בגוף השאלה שלך.

"מי חושב שהוא יותר מצחיק?"

הוא.

אבל בכנות, כמו היא עשתה עם שאר התשובות לשאלות, קיילי קלעה בול. אין דבר יותר מספק מאשר כשאני מצית לה התקף צחוק של 5 דק, אז אני משתדל לכתוב אימיילים והודעות שיצחיקו אותה.

7 – מאיפה ההשראה לסיפורים?

קיילי:

ובכן, במובנים מסוימים חלקים מהסיפור של דקר מגיעים מהאישיות שלנו ומהאופן שבו אנחנו מתקשרים אחד עם השני. אבל זה מגיע בעיקר מהמוח של קונור, אני מניחה, כי הוא אף פעם לא מקשיב למה שיש לי להגיד.

קונור:

דקר פשוט צץ. מאיפה באים הדברים היא רק אחת התעלומות של יצירת סיפור.

8 – קונור – מה היית רוצה לעשות יותר – לכתוב או לקריין?

כתיבה זה ללא ספק הבחורה החדשה בשכונה, אבל אני מסוג הבחורים שרוקד עם הבחורה שהביאה אותי. אני מרגיש בר מזל שכרגע אני לא צריך לבחור. אני יכול לעשות את שניהם!

9 – קיילי- האם תמשיכי לכתוב ספרים בעצמך?

כן, אני אמשיך לכתוב לבד!!

10 – לפי מה אתם בוחרים כריכה לספר?

קיילי:

אני משתמשת בעיניים שלי? אם לדוגמן יש את המראה המתאים לגיבור שיש לי בראש ויש לי תגובה פיזית חיובית למה שאני רואה והתמונה זמינה אז אני קונה אותה. אני בדרך כלל קונה את תמונות הכריכה הרבה לפני שאני כותבת את הספרים. אם זה לסדרת הפוטבול אז אני מראה את התמונות לקונור קודם כדי לקבל את תגובתו. בהמשך, אני פשוט אמשיך להציק לקונור שיאפשר לי לשים תמונה שלו על אחד מהקאברים שלנו כדי שהמעריצים שלנו יפסיקו להציק לי על זה. כי אין לו כבר אגו מספיק גדול 🙄

קונור:

נתתי לקיילי להשתמש באנרגיה, בזמן ובמומחיות הנשית שלה לבחור את הבחור המתאים, כדי שלי יהיה מספיק זמן ואנרגיה לתזונה והרמת משקולות.

ספרים של הסופרים קיילי וקונור

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

דילוג לתוכן