ראיון לסופרת ניקול דייקס

אודות הסופרת:

ניקול דייקס היא אישה ועוזרת/אמא מקצועית לשתי בנות מדהימות. כיום מתגוררת בקנזס, היא חובבת קפה, קנזס סיטי Chiefs וכל מה שקשור לרומנטיקה. יש לה כיום יותר מ-20 ספרים שפורסמו כאשר סדרות מונרו ואדמסון שלה הן הפופולריות ביותר. היא נהנית להעלות את רמת האנגסט בספרים, לגרום לקוראים שלה לבכות ולהפוך את הדמעות האלה לקפה שמזין את כתיבתה

שאלות לסופרת ניקול דייקס

1 – האם תמיד רצית להיות סופרת?

אני חושבת שכן! תמיד אהבתי לקרוא ולכתוב אבל אני לא בטוחה שהאמנתי שאוכל לעשות מזה קריירה כשהייתי צעירה יותר. זה נראה כמו חלום בלתי מושג במשך זמן רב.

2 – כשאת מתחילה סדרת ספרים – האם את יודעת מראש מי יהיו הזוגות שיופיעו בספרים הבאים? את יודעת מה תהיה העלילה?

זה בדרך כלל כמעט הכל מתחבר בזמן שאני כותבת. אני מציגה דמות ואז הסיפור שלה פשוט קופץ לי לראש!

3 – האם כתבת ספר והחלטת לא לפרסם אותו?

לא. אם אני כותבת את זה, אני מפרסמת את זה. אני כותבת קודם בשבילי, אז אני מאוהבת בכל מה שאני כותבת. ואני מפרסמת אותו בידיעה שאני אוהבת אותו, בתקווה שגם אחרים יאהבו אותו.

4 – האם יש נושא שלעולם לא תכתבי עליו? אם כן, מהו?

המממ… זו שאלה ממש טובה! אני לא חושבת? כלומר, אני אוהבת לכתוב על נושאים רציניים אבל אני מנסה כמיטב יכולתי לכתוב את זה בצורה שנותנת לאנשים תקווה. דבר אחד שאני לא אעשה הוא לכתוב דמות רעילה באמת שמתייחסת למאהב שלה בצורה נוראית במשך 90% מהספר. אני לא בעניין של בריונים.

5 – לפי מה את בוחרת כריכה לספר?

זה הכל החברה הכי טובה שלי/מעצבת העטיפות אריאדנה בסולטו עושה. תודה לאל שהיא עושה קאברים עכשיו! ארי קוראת כל ספר פרק אחר פרק והיא מכירה את הדמויות הללו. היא מבריקה גם כשלא קראה את הספר, אבל כשהיא קראה, היא יוצקת את נשמתה לתוך הכריכה הזו. אז אני אף פעם לא צריכה לדאוג שהכריכה תתאים לסיפור.

6 – מאיפה קיבלת את ההשראה לסיפורים?

זו עוד שאלה טובה! בכנות, אני לא תמיד יודעת. הרעיונות פשוט צצים לי בראש באקראי. Kepper – התכוונתי לאסוף את הילדים שלי מבית הספר ונסעתי ליד התיכון המקומי והשיר Something in the Orange by Zach Bryan היה ברדיו ופתאום עלה לי כל הרעיון הזה בראש לספר Keeper. אז הייתי אומרת שהסביבה והמוזיקה משחקות חלק גדול.

7 – מי הזוג האהוב עליך שכתבת עליו?

אומג לאווווו! חחח אני לא יכולה לבחור! Rhett and Grayson מ-Hosile דיי בולטים אצלי כי אני אוהבת את הטרופ של גראמפי/סנשיין. ו-קינגסטון וקמדן וג'יימסון וגריסון. אבל אני מתה על כל הזוגות שלי. אני אוהבת אהבה ואת הסיפורים.

8 – כמה זמן לוקח לך לכתוב ספר אחד?

זה באמת תלוי בכל כך הרבה דברים. בעונת הצטננות והשפעת אני נשבעת שזה לוקח יותר זמן כי יש לי ילדם בני 5 ו-8 ואנחנו חולים כל שבוע! ואני עובדת טוב יותר תחת לחץ, כך שככל שאני קרובה יותר לדדליין, נראה שאני כותבת מהר יותר. אני חושבת שהזמן הארוך ביותר שלקח לי לכתוב ספר אי פעם הוא חודשיים. אני סופר מהירה. אני מתרגשת וכמעט מכורה ורק רוצה להכניס את הסיפור שבראש שלי החוצה!

9 – מה הז'אנר שאת הכי אוהבת לקרוא?

אני קורא רק MM בימינו. אבל אני אוהבת ספרים גראמפי/סנשיין וספרים אפלים יותר. אני גם אוהבת MM קליל ורך.

10 – אם היית יכול להפוך את אחד מספריך לסרט – איזה ספר היית בוחרת?

המממ… כנראה Keeper. אני באמת אוהבת את כל עולם של קנסלי!

ספרים של הסופרת ניקול דייקס - בקרוב

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

דילוג לתוכן