Make It Sweet – Kristen Callihan

הניקוד שלי לספר

4/5

תקציר:

From New York Times bestselling author Kristen Callihan comes a charming, emotional romance about redefining dreams and discovering unlikely love along the way.

Life for Emma isn’t good. The world knows her as Princess Anya on Dark Castle, but then her character gets the axe—literally. The cherry on top is finding her boyfriend in bed with another woman. She needs a break, and sanctuary comes in the form of Rosemont, a gorgeous estate in California promising rest and relaxation.

Then she meets the owner’s equally gorgeous grandson, ex–hockey player and current recluse Lucian Osmond, and she sees her own pain and yearning reflected in his eyes.

He’s charming when he wants to be but also secretive and gruff, with protective walls as thick as Emma’s own. Despite a growing attraction, they avoid each other.

But then there’s an impromptu nighttime skinny-dip, and Lucian’s luscious homemade tarts and cream cakes start arriving at Emma’s door, tempting her to taste life again…

In trying to stay apart, they only grow closer—and their broken pieces just might fit together and make them whole

הסקירה שלי:

את הכתיבה של קריסטין הכרתי כשקראתי את הספר Dear Enemy ומאוד אהבתי.

הספר הזה קשור בצורה מאוד נישתית לספר הקודם אבל הוא עומד בפני עצמו. (אמה משחקת בסדרה עם מקון – Macon – הדמות הראשית מהספר הקודם).

אמה היא שחקנית, היא משחקת את דמותה של הנסיכה אניה מהסדרה דארק קסטל במשך כמה עונות ואז בהפתעה גמורה, הורגים את הדמות שלה.

כואבת ופגועה היא חוזרת הבייתה ומוצאת את בן הזוג שלה עם מישהי במיטה.

לוסיאן (Lucian) הוא שחקן הוקי לשעבר שלאחר פציעות רבות מתבודד (ומתחבא) באחוזתו של סבתו ועוזר לה לשדרג ולשפץ את ה-B&B הקיים בשטח האחוזה.

יש לו גם כשרון במטבח והמטעמים שהוא מוציא משם השאירו אותי עם קרייבינג אחרי כל עמוד שקראתי (והאזנתי).

סבתה של אמה היא במקרה חברה של סבתו של לוסיאן והיא מציעה לה ללכת לנקות את הראש בB&B (שלוסיאן גר/ עובד).

אתם יכולים לתאר כמה מעניין היה המפגש – ולמה מעניין?

יש לנו את אמה שהיא כוכבת טלוויזיה מוכרת ומוצלחת ויש לנו את לוסיאן שהוא כוכב הוקי מוכר ומוצלח – שניהם סוג של "לשעבר".

החיבור שלהם היה ממש מיוחד. כמו שתי נשמות אבודות וכואבות שמצאו אחד את השנייה בלי שהם חיפשו. המשיכה ביניהם הייתה כתובה בצורה משכנעת ביותר והמלחמות האישיות שלהם עם עצמם היו ברמה בריאה, הגיונית ולא היה ניסיון להוסיף דרמה מיותרת.

אהבתי שלשם שינוי, לא הדרך לליבו של הגבר הייתה דרך הקיבה אלא ההפך. בערך. לוסיאן השאיר לאמה מתנות מתוקות בכל בוקר ליד הדלת ואיזה בחורה שפויה יכולה לסרב לדבר כזה? לא אני!

דמויות המשנה היו תוספת מעולה! הדינמיקה בין כל הדמויות והזוג הראשי היו כיפים לקריאה!

קיבלנו הצצה לדמויות מהספר הקודם – שאהבתי מאוד (בקרוב סקירה על הספר).

אהבתי שהסוף הטוב שקיבלנו לא היה סוף אגדה שה-כ-ל- מצליח לכולם וכולם מאושרים שהם אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה (ללא דאבל מינינג 🙂 ) זה היה סוף טוב שעושה שמח בלב ועדיין משאיר אותנו עם הרגליים על הקרקע.

הספר הזה קיים גם באודיו עם הקריינית אווה אריקסון (Ava Erickson) שאני מאוד אוהבת! אני אוהבת את הקול הנעים שלה, את הצורה שבה היא מובילה את הסיפור כאילו אפשר לראות את הדמות ממש מולי עם כל ההבעות, המחשבות והתנועות.

יעל ועקנין

עורכת ספרותית, בלוגרית ותולעת ספרים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email