Her Valentine Surprise – Ayla Asher

הניקוד שלי לספר

5/5

תקציר:

Joy Paulson is fine being single. In fact, it saves her from the maddening dating rituals in Manhattan. If she ever settles down, it will be with someone she truly loves and trusts. That’s why she turns down her super-hot boss when he asks her out, leading to disaster when he retaliates, forcing her termination.

Sam Davidson has pined for Joy since the first time he saw her sweet smile and stunning eyes. But there’s a secret that the shy IT developer holds deep inside: Sam is still a virgin. At twenty-nine, he never intended it to happen, but accepts that he could never please Joy in all the ways she deserves.

Sam can offer her a job, though, and proceeds to help Joy rebuild her life after the unfair firing. As their work relationship grows, Joy is taken with Sam’s kindness, gorgeous crystal-hazel eyes and generous smile. And his hands…oh, his firm, broad hands…

Joy can’t figure out why Sam resists the desire that sparks so vividly between them, but Valentine’s Day is coming and she’s determined to seduce him and make them both burn. Even if it means discovering all his secrets…

 

Inexperienced hero trope-lovers unite! This is a fun, fast-paced, steamy novella from an author who wanted to flip the script and write about a sweet, sexy, inexperienced male main character. Sam is so adorably sensual and endearing, he might just melt your heart. Here’s wishing you a fantastic Valentine’s Day all year round

הסקירה שלי:

כבר מהטקסט הקצר לפני רכישת הספר שבו הסופרת כתבה שהיא רצתה לעשות רומן קצת שונה מהרגיל והפעם החליטה לתת לבחור בן ה29 להיות הבתול – ידעתי שהספר הזה יהיה שונה.

סאם – בחור מתוק. מקסים. רגיש. אנושי. חכם ובאמת מיוחד – Book boyfriend לחלוטין!

הוא מאוהב בג'וי כבר שנתיים אבל הוא לעולם לא יעשה את הצעד כי אין סיכוי שהוא יכול לספר לה שהוא בתול.

ג'וי – בחורה חכמה עם קראש קטן על הבוס שלה, דרייק, עד לרגע דיי מכריע בו הוא מפטר אותה כי היא לא הסכימה לצאת איתו.

החיבור של סאם וג'וי התחיל בצורה ממש קלילה ונחמדה. היא חשבה שהוא חמוד (הרי הם עבדו יחד והיו מיודדים קצת). וחשבה שהוא אפילו נראה דיי טוב.

ג'וי פוטרה מעבודתה וסאם, שבעיקרון עבד באותה חברה, הציע לה לעבוד איתו כשותפה בעסק עצמאי שהוא מתכנן להקים בתחום ה- IT – כך הם מכירים יותר לעומק וכמובן מתקרבים בידידות שלהם.

אז מה שיפה בסיפור שכזה בו הגבר והאישה מכירים אחד את השנייה ברמה אישית ונמשכים אחד לשנייה ככל שלומדים להכיר יותר – זה מקסים. זה אמיתי. זה מרגיש שאנחנו, הקוראים, מתאהבים יחד איתם, לאט ובטוח.

אני יודעת שסאם הפך את הסיפור הזה למשהו מיוחד בעיניי. לא יצא לי לקרוא הרבה ספרים בהם הגבר הוא הבתול, הלא מנוסה והביישן וזה היה בהחלט שינו מרענן. הסיפור הזה היה כל כך מיוחד וכל כך מלא ברגש שהוא הפך להיות בין האהובים עליי.

הוא קצר, הוא מתוק, הוא כיפי, הוא אמיתי, הוא שובה לב והוא פשוט מרגש.

והאמת, אהבתי את הספר הזה כל כך בגלל הייחודיות שלו אז כשהחלטתי להתחיל להאזין בפעם הראשונה בחיי לאודיובוק – בחרתי בספר הזה.

הקריינים שם הם וון וקאי קאניקוט (Wen Ross & Kai Kennicott) והביצוע שלהם כל כך יפה! העבודה המשותפת שלהם שונה מכל ספרי השמע כיון שבספר שמע רגיל כשיש POV של גיבורת הספר – מקריינת האישה את כל הדיאלוגים בין אם זה גבר או אישה שמדברים. וכשיש POV של גיבור הספר, הוא מקריין גם את כל הדיאלוגים וזה לא משנה אם זה גבר או אישה בסצנה.. אבל אצל הזוג הזה (שאגב, נשוי באמת!) כשיש משפט של דמות נשית, לא משנה איזה, לא משנה של מי ה-POV, האישה מקריינת וכך גם כשיש משפט של דמות גברית, הגבר מקריין. זה שונה, זה יפה וזה עובד בצורה כל כך טובה! הזוג הזה מקריין את כל הסדרה הזו.

ספר 1 – His Holiday Pact  

ספר 2 – Her Valentine Surprise

ספר 3 – Her Patriotic Prince

לחצו כאן לראיון עם הסופרת

לחצו כאן לראיון עם זוג הקריינים

יעל ועקנין

עצמאית, בלוגרית ותולעת ספרים

שתף סקירה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email